امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

افزایش فعالیت کمیسون های حوزه انقلابی در مجمع نمایندگان طلاب دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷:۱۴


افزایش فعالیت کمیسون های حوزه انقلابی در مجمع نمایندگان طلاب تعداد بازدید: ۲۷۹

نماینده طلاب و فضلای آوج و آبگرم در مجمع نمایندگان گفت: حوزه علمیه تا قبل از دیدار اعضای مجمع نمایندگان با رهبری، فعالیت های به صورت پراکنده در خصوص انقلابی گری داشت؛ ولی پس از تاکیدات رهبر معظم انقلاب، مجمع نمایندگان و کمیسیون های آن فعالیتشان را به شکل منظم تری آغاز کردند.
 
 

 

حجت الاسلام محمد میرزایی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، ابراز کرد: در دیداری که نمایندگان طلاب با رهبر معظم انقلاب داشتند، توصیه های که ایشان به نمایندگان داشتند، سبب شد تا حوزه علمیه فعالیت بیشتری داشته باشد.

 

نماینده طلاب و فضلای آوج و آبگرم در مجمع نمایندگان ادامه داد: حوزه علمیه تا قبل از این دیدار هم فعالیت های به صورت پراکنده در خصوص انقلابی گری داشت؛ ولی پس از تاکیدات رهبر معظم انقلاب، مجمع نمایندگان و کمیسیون های آن فعالیتشان را به شکل منظم تری آغاز کردند.

 

عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه با بیان اینکه شعار یکی از ابتدایی ترین کارها برای رسیدن به هدف است، اظهار داشت: شعارها وقتی تاثیر خود را می گذارند که بعد از شعار عمگرایی باشد.

 

وی افزود: در واقع نمی توان به صورت کلی گفت که شعار و موضع گیری لازم نیست و باید این را هم توجه کرد که ما نمی توانیم تنها با شعار دادن و موضع گیری کردن به هدفی دست یابیم.

 

حجت الاسلام میرزایی، ورود حوزه علمیه در مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، آموزش پرورش و پزشکی ضروری دانست و اظهار داشت: حوزه علمیه در بعدهای مختلف جامعه باید حضور پیدا کند تا خیلی از مشکلات حل شود.

 

وی با بیان اینکه حوزه علمیه توانایی رفع مشکلات فرهنگی، اقصادی، آموزشی و سیاسی را دارد، گفت: متاسفانه حوزه تا امروز ورود ضعیفی در این مسائل داشته است، بنابراین اگر به صورت جدی ورود پیدا نکند خیلی از مشکلات موجود در جامعه از بین نخواهد رفت.

 

نماینده طلاب و فضلای آوج و آبگرم در پایان اظهار داشت: هشدار رهبر معظم انقلاب برای بحث بانکداری سبب شد تا در جامعه کارهای صورت بگیرد ولی متاسفانه هنوز به صورت جدی این مساله هم مورد تحلیل و بررسی قرار نگرفت و در این زمینه به آن آن هدف مورد نظر نرسیده ایم.