امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای شهرستان تاکستان در شهر مقدس قم /تصاویر سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸:۳۹


جلسه طلاب و فضلای شهرستان تاکستان در شهر مقدس قم /تصاویر تعداد بازدید: ۱۲

جلسه طلاب و فضلای شهرستان تاکستان در شهر مقدس قم با سخنرانی دکتر بهمن طاهرخانی، نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان تاکستان در شهر مقدس قم  با سخنرانی دکتر بهمن طاهرخانی، نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین عبدالرزاق علیدوست نماینده طلاب و فضلای تاکستان ضمن خیر مقدم گویی با بیان اینکه در استانه ماه مبارک رمضان هستیم گفت: ان شاءالله خداوند این توفیق را به همه مومنان بدهد که عبادت های خالصانه داشته باشند.
 
وی با اشاره به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب گفت: از اینکه بنده را بعنوان نماینده و خدمتگزار خودتان انتخاب کردین کمال تقدیر و تشکر را دارم و این را برای خودم فرصتی می دانم که تا جای که امکان دارد در خدمت سربازان امام زمان(عج) و مکتب اهل بیت(ع) باشم.
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب با شاره به اینکه طلاب کنجینه های بسیار با ارزشی هستند گفت: در هر محله ای که حاضر می شوند امت را به دور خود جمع می کنند و مانع تفرقه بین آنها می شوند.
 
وی ادامه داد: طلاب و روحانیون در ایام تبلیغ در مناطق خود حاضر می شوند و بدون هیچ چشم داشتی خالصانه به تبلیغ مبانی دین می پردازند و این جای تقدیر و تشکر دارد.
 
حجت الاسلام و المسلمین علیدوست با اشاره به فعالیت های که در دوره هفتم مجمع این شهرستان صورت گرفت گفت: کم کاری هایی وجود داشت که علت عمده آن کمبود بودجه کافی برای برگزاری این جلسات بود.
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب با شاره به ضرورت فعالیت های فرهنگی در جامعه، گفت: متاسفانه امروزه شاهد مشکلات فرهنگی در سطح جامعه هستیم و برای طلابی که طلائیه دار در این عرصه هستند هیچ بودجه ای تدبیر نشد.
 
وی با اشاره به اینکه طلاب در همه دوران پیش رو در همه مسائل بودند، تصریح کرد: از ابتدای انقلاب، دوران دفاع مقدس و دوران سختی ها، طلاب بودند که همیشه سردمدار بودند و از انقلاب دفاع می کردند حتی به قیمت ریختن خونشان، بنابراین این مسائل بایستی برای مردم روشن شود.
 
نماینده طلاب و فضلای تاکستان با بیان اینکه اگر ریشه انقلاب برای مردم تبیین شود همه مدافع آن خواهند شد، گفت: مسائل در زمینه های مختلف بایستی برای مردم تبیین شود و این رسالت امروز بر دوش روحانیون است بنابراین شرایط برای آنها بایستی مهیا شود.