امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

نخستین جلسه طلاب قزوین در سال 97 برگزار شد دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۶:۴۷


نخستین جلسه طلاب قزوین در سال 97 برگزار شد تعداد بازدید: ۲۴

جلسه طلاب و فضلای استان قزوین با حضور حجت الاسلام و المسلمین عابدینی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در قزوین برگزار شد.
 
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع طلاب، جلسه طلاب و فضلای استان قزوین روز چهارشنبه 5 اردیبهشت 97 در نمازخانه مدرسه مبارکه فیضیه با حضور حجت الاسلام و المسلمین عابدینی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در قزوین برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد میرزایی ضمن خیر مقدم گویی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و اشاره ای به سختی زندگی علما و طلاب داشت.

 

وی با بیان اینکه امروز علما و طلاب در فضاهای مجازی مورد هجوم بیگانگان هستند، گفت: در جامعه امروز به خاطر اینکه علما سرباز امام زمان(عج) و لباسی که برتن دارند مورد تهاجم قرار می گیرند، و یقینا صبر در مقابل اینگونه تهاجم از اجر بالایی برخوردار است.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب ابراز کرد: طلاب و فضلا با وجود همه مشکلاتی که بر سر راه آنها قرار دارد بایستی زندگی خود را بگذرانند و به وظیفه خود که هدایت و دستگیری از مردم است عمل کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین میرزایی با اشاره به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان از طلاب و فضلای که به پای صندوق های رای آمده اند تقدیر و تشکر کرد  و مجمع نمایندگان را از یادگارهای باارزش امام خمینی(ره) دانست.

 

نماینده طلاب و فضلای قزوین اشاره ای به آخرین دیدار مجمع نمایندگان طلاب با رهبر معظم انقلاب داشت و گفت: در این دیدار حضرت آقا به اهمیت جایگاه مجمع نمایندگان اشاره کردند و طلاب نیز به خاطر اهمیت این جایگاه به پای صندوق های رای آمدند که استان قزوین از بهترین شرکت کننده ها بود.

 

وی انتخاب مجدد نمایندگان دوره هفتم برای دوره هشتم مجمع استان قزوین را نشان دهنده حسن اعتماد طلاب به نمایندگان خود دانست و ابراز کرد: قطعا نمایندگان طلاب و فضلای قزوین بنای خود را بر خدمت هر چه بیشتر به طلاب و سربازان امام زمان(عج) گذاشته اند.