امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

گزارشی از عملکرد مجمع استان قزوین دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲:۲۸


گزارشی از عملکرد مجمع استان قزوین تعداد بازدید: ۱۸

حجت لاسلام و المسلمین مسلم درگاهی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع طلاب، گزارشی از عملکرد مجمع استان قزوین ارائه کرد.
 

 

رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان قزوین، گفت: مجمع استان قزوین پنج نماینده دارد در استان چند کار اساسی انجام می دهیم، جلسات استانی و منطقه ای یکی از این کارهاست، که معمولاً هر ماهی یک بار اتفاق می افتد یعنی  یک بار منطقه ای و یک بار استانی جلسات را برگزار می کنیم.

 

حجت لاسلام و المسلمین درگاهی اظهار داشت: سعی کردیم از نیروهای متخصص نیروهای کشوری استانی مثل استاندار امام جمعه بعضی از مسئولینی که در آن سال بود برای روشن کردن طلاب در جلسات دعوت می کردیم.

 

وی ابراز کرد: مسئله ی دیگر این است که برای کارهای اقتصادی، بانک قرض الحسنه ای  راه انداختیم  که این بانک را هم منطقه ای و هم استانی فعال کرده ایم، در  حال حاضر شهر بوئین زهرا، آوج و یک بانک استانی هم در این زمینه فعال است.

 

حجت لاسلام و المسلمین درگاهی گفت: یک بحثی هم که هست این است که طبیعتاً طلبه هایی که مشکلات مادی و درسی دارند، تا آنجایی که توانمان هست کمکهای لازم را برایشان داریم.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب بیان کرد: بعدا جلساتی را می خواهیم بگذاریم برای نیروهایی که می خوهیم دعوت کنیم با برخی از طلبه هایمان مشورت می کنیم که چه مناسبتی چه سخنرانی دعوت شود معمولاً از نماینده های مجلس و از نیروهای فکری فرهنگی کشوری استفاده می کنیم.

 

رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان قزوین در پایان گفت: کارهای دیگری که باز برای طلبه ها باشد را کوتاهی نمی کنیم یعنی تا آنجایی که دستمان برمی آید خدمت طلبه هایمان هستیم.