امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

برگزاری جلسه طلاب شهرستان آوج وآبگرم استان قزوین در قم سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹:۰۷


برگزاری جلسه طلاب شهرستان آوج وآبگرم استان قزوین در قم تعداد بازدید: ۲۹۱

جلسه طلاب و فضلای شهرستان آوج وآبگرم استان قزوین با حضور امام جمعه و مسؤول تبليغات اوج در مرکزفرهنگي قزوين برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان آوج وآبگرم استان قزوین روز دوشنبه27 اذر 96 بعد از نماز مغرب و عشا با حضور امام جمعه و مسؤول تبليغات اوج در مرکزفرهنگي قزوين برگزار شد.

 

حجت الاسلام محمد میرزایی نماینده طلاب و فضلای آوج در مجمع نمایندگان طلاب در این جلسه ضمن خیر مقدم گویی با اشاره به این روایت از نبی اکرم(ص) « أَلا أُخْبِرُكُمْ عَنِ الأَجْوَدِ الأَجْوَدِ ؟ اللَّهُ أَجْوَدُ الأَجْوَادِ ، وَأَنَا أَجْوَدُ وَلَدِ آدَمَ ، وَأَجْوَدُهُمْ مِنْ بَعْدِي رَجُلٌ عَلِمَ عِلْمًا ، فَنَشَرَ عِلْمَهُ ، يُبْعَثُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ أُمَّةً وَحْدَهُ ، وَرَجُلٌ جَادَ بِنَفْسِهِ فِي سَبِيلِ اللَّهِ حَتَّى يُقْتَلَ » گفت: امام(ره) فرمودند بهشتی(ره) یک امت بود، شاید برگرفته از همین  روایت باشد.

 

وی ادامه داد: پیامبر(ص) می فرمایند هرکسی خودش را عالم بداند او جاهل است، در واقع انسانی زمانی که فکر می کند که عالم است، مشخص می شود که او در جهل خود غرق است  و جاهل است.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به برگزاری هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب اظهار داشت: افرادی که شرایط نامزد شدن برای نمایندگی این دوره را دارند اعلام آمادگی کنند.

 

حجت الاسلام میرزایی با بیان اینکه تعداد طلاب آوج و آبگرم بیش از 100 نفر است، گفت: در صورتی که از این تعدا دو سومش در انتخابات شرکت نکنند منطقه بدون نماینده می ماند و شاید در آینده طلاب برای برخی از کارهایشان با مشکل روبه رو شوند.